Газонокосарки

БЕНЗИНОВІ ГАЗОНОКОСАРКИ

ЕЛЕКТРИЧНІ ГАЗОНОКОСАРКИ

Косарка для трави, газону для дому та дачі: різновиди та конструкції

Газонокосарка інструмент для стрижки трави на присадибних ділянках, в міських садах і парках скрізь, де потрібен гарний газон.

Вона призначена для створення рівного трав’яного покриву та правильного догляду за газоном, садом або галявиною перед будинком.

Газонокосарки швидко та ефективно зрізають рослинність, забезпечуючи однакову висоту трави по всій обробленій площі.

Конструкція і принцип роботи

Переважно газонокосарка схожа на візок на чотирьох колесах. ЇЇ основними складовими є: двигун, корпус, двигун, ріжучий ніж та ручка управління. При роботі власник крокує позаду косарки, тримає її за ручки та направляє (або штовхає) в потрібну сторону. Сучасні виробник (Hyundai, Iron Angel, Alco) оснащують свої косарки розширеним функціоналом. Є 4 основні функції зрізана трава може:

— викидатися позаду завдяки функції заднього викиду. Це спрощує та полегшує конструкцію машини, проте сам процес стрижки менш комфортний, оскільки трава летить під ноги.

— викидатися збоку завдяки функції бічного викиду. Ця функція стане в пригоді для власників великих ділянок чи при скошуванні високої трави на сіно.

— збиратися в травозбірник місткий контейнер, вбудований в загальну конструкцію. Це підвищує швидкість роботи. А сам травозбірник від зрізаної страви можна почистити в потрібному місці.

— подрібнюватись до стану кашки (функція мульчування). Для цього необхідно встановити спеціальний ніж та заглушку. Змульчована трава буде додатково розкидатись по газону, удобрюючи його.

Існують косарки з усіма 4 функціями. Проте вартість таких газонокосарок дещо вища.

За типом живлення двигуна:

Акумуляторні газонокосарки оснащені електродвигуном, який отримує енергію від батареї. Зарядний пристрій входить в комплект поставки. Такі газонокосарки прості у догляді та використанні. Маневрові та мобільні, оскільки не прив’язані до мережі. Основний недолік висока ціна.

Електричні газонокосарки працюють від електрики. Мінімальний рівень шуму під час роботи, легка вага. Підійдуть для використання на невеликих прибудинкових територіях.

Бензинові газонокосарки відрізняються високою потужністю та ефективністю в роботі. Підійдуть для використання на великих ділянках, та газонах, котрі знаходяться далеко від мережі.

За способом переміщення:

Несамохідні потужність двигуна передається лише на ножі, косарку штовхає людина.

Самохідні потужність двигуна крім ножів приводить в рух колеса. Самохідна газонокосарка може бути передньопривідною або задньопривідною. Вона швидка та дуже зручна для використання на великих площах.

Технічні характеристики

  1. Потужність. Електричні газонокосарки володіють в середньому потужністю 2 кВт. Серед бензинових косарок багато моделей з потужністю 4-5,5 кВт. Для ділянок з грубою, високою травою потрібна більш потужна модель косарки.
  2. Ширина скошування. Оптимальна 30-40 см. З меншою нижче продуктивність, з більшою продуктивність вище, але газонокосарка важча в управлінні.
  3. Висота скошування. Регулювання висоти скошування необхідне для правильного догляду за газоном.
  4. Матеріал корпусу. Найміцніші зі сталі. Корпус із пластику менш надійний, але він не іржавіє.

Продаж газонокосарок в інтернет-магазині ToolsPRO Львів

Якісну садову техніку найкраще замовити в спеціалізованому інтернет-магазині. Наш магазин дає змогу купити косарку для трави від перевірених досвідом і часом виробників. Окрім відомого бренду, ми даємо можливість вибрати потрібну по потужності й функціоналу газонокосарку, порівняти її параметри, почитати відгуки. Завершальний етап купити газонокосарку та оформити доставку в будь-який зручний час. Доставка по Львову та Львівській області БЕЗКОШТОВНО. Бонус: збір та консультація по роботі з косаркою безпосередньо під час зустрічі з покупцем. 

Доставка відбувається по всій, так і по всіх містах України: Рівне, Тернопіль, Луцьк, Івано-Франківськ, Дніпро, Харків, Одеса, Запоріжжя, Житомир, Вінниця та інші.

0