Генератори та електростанції

Показано 1–16 з 88 результатів

генератори Львів

Електрогенератори

Електрогенератор корисний агрегат, необхідний для роботи інструменту, техніки, освітлювальних приладів у разі при відсутності електроенергії. Він використовується в якості постійного або аварійного джерела струму. Користуючись автономною роботою агрегату, навіть в польових умовах можна отримувати достатню кількість енергії. 

Що таке генератор і як він працює? 

В основі генераторів лежить двигун внутрішнього згоряння, який може працювати на бензині, дизелі або газоподібному паливі. При згорянні палива виробляється енергія для передачі крутного моменту на ротор альтернатора. Шляхом його обертання в обмотках статора з’являється електричний струм.

Види генераторів:

залежать від виду палива, котре використовується:

бензин

дизель

газ

Бензинові генератори найбільш популярні, оскільки їх перевагою є портативність та ціна. Його легко переносити до місця будівельних робіт або перевозити на колесах.

Дизельні генератори мають триваліший ресурс роботи. Проте внаслідок вищої вартості дизельного двигуна, вони не набули широкого поширення як джерела резервного енергопостачання. Серед дизельних моделей можна знайти стаціонарні електростанції великої потужності, які здатні живити цілі селища. 

Газогенератори це пристрої, для отримання генераторного газу методом газифікації твердого палива. 

Для запуску електрогенераторів може використовуватися ручний стартер (потрібно смикати трос) або електростартер (запуск з кнопки). Існують генератори з автоматикою, яка запустить двигун без участі користувача. Вони зручні для резервного енергопостачання житлових і комерційних об’єктів при перебоях в центральній електромережі. Для підключення енергоспоживачів на корпусі агрегату передбачена одна або кілька розеток. Бувають однофазні та трифазні електрогенератори. Перші видають з розеток напруга у 220 В, другі 380 В. До трифазних можна підключати й однофазних споживачів, проте слід правильно розподілити навантаження, щоб уникнути перекосу фаз.

Електрогенератори: система управління та контролю

Сучасні генератори мають ряд захисних систем, які допомагають запобігти несправностям при аварійних ситуаціях. Вони мають ЗАХИСТ ВІД:

перевантаження,

короткого замикання,

перегріву,

низького рівня масла.

При загрозі несправності техніка відключається. На панелі управління передбачені індикатори, котрі сповіщають користувача про неполадки. 

Потужність основний параметр вибору генератора

Спочатку слід підрахувати сумарну споживану потужність всіх споживачів, які підключаються і додати запас не менше 10%. Отриманий результат потрібно порівнювати з номінальною потужністю, яку видає станція. Виробники вказують ще й максимальну потужність, однак вона характерна для короткочасних навантажень. 

Вибір і замовлення генератора в Україні

Продаж електрогенераторів один з основних напрямків роботи інтернет-магазину, тому ми пропонуємо надійні товари, перевірені часом та хорошими цінами. 

У нашому каталозі ви можете купити електрогенератор за цінами виробника. Характеристики та ціна, вказані в картках товарів. Фахівці «ToolsPRO», завжди готові проконсультувати й допомогти Вам правильно підібрати генератор.

0