Мотокоси (Бензокоси)

Показано всі товари (7)

Мотокоси (Бензокоси, Бензотримери, Тримери Бензинові або Косарки Бензинові Ручні)

Бензиновий тример садова техніка №1 для догляду за невеликою присадибною ділянкою. Тример бензиновий легко й швидко впорається з самої густою травою на ділянці будь-якої площі.

Незаперечна перевага бензокоси це абсолютна свобода переміщення. Бензинові ручні косарки використовуються не лише для обробки території навколо будинку, але й для віддалених ділянок, переміщаючись на пристойні відстані. Пропонований на Україні модельний ряд мотокос постійно доповнюється продукцією провідних світових брендів, тому придбати бензинові тримери, з кожним днем ​​стає простіше.

Основні Переваги Мотокос

Висока мобільність. Досить заправити повний бак бензокоси, щоб забезпечити її безперервну роботу протягом декількох годин.

Відмінні показники потужності. Більшість моделей бензотримерів мають двигуни від 1 до 3 к.с.

Надійність. Мотокоса здатна пропрацювати кілька сотень годин без обслуговування. Крім довговічності бензокоса характеризується високою ремонтопридатністю.

Тривала безперебійна робота. Навіть після 3-5 годин безперервної експлуатації двигун бензинового тримера НЕ перегріється й не вийде з ладу.

Робота в польових умовах. Ручні мотокоси не вимагають підключення до електричної мережі або генератора, тому з ними можна працювати на віддалених ділянках.

Основні параметри бензокоси

Бензиновий тример для трави є найпотужнішим інструментом з усього сімейства тримерів. Розрізняються рядом параметрів, котрі впливають і на зовнішній вигляд, і на продуктивність інструменту.

  1. Потужність. Чим вище цей параметр у бензинової моделі, тим більше її продуктивність і ціна, а також менша ймовірність виходу з ладу при тривалій експлуатації.
  2. Кількість обертів на хвилину. Цей параметр (в середньому 1000-1500 об/хв) безпосередньо впливає на швидкість роботи мотокоси.
  3. Швидкість витрати палива. Чим вище цей показник, тим частіше мотокоса потребуватиме дозаправляння. Там, де потрібно тривала робота на великій площі без можливості доливання палива, необхідно віддавати перевагу бензиновим моделям з містким баком від 1 до 1,5 л.

Якщо Ви хочете купити бензокосу для побутового застосування, Вам підійде пристрій початкового рівня. Професійні мотокоси більш потужні й продуктивні бензокоси, котрі здатний забезпечити тривалу безперебійну роботу. Перед тим як купити професійну мотокосу такого типу, варто перевірити наявність декількох ножів в комплекті, наявність ергономічної ручки та системи полегшеного запуску.

Продаж мотокос або де купити мотокосу у Львові?

Бензотример не є товаром широкого вжитку, тому й спеціалістів по продажу та обслуговуванню не так багато. Такий товар найкраще придбати в спеціалізованому інтернет-магазині. Наші фахівці готові проконсультувати Вас і допомогти визначитися з вибором відповідного пристрою під конкретні умови експлуатації.

Ми Продаємо бензокоси лише перевірених часом та досвідом виробників. Окрім відомого бренду, даємо можливість вибрати потрібну модель по потужності й функціоналу та порівняти її параметри з іншими моделями. Щоб купити бензиновий тример, слід замовити зворотний дзвінок або заповнити онлайн-форму через «Кошик» та оформити замовлення на доставку в будь-який зручний час.

Бонус: Доставка по Львову та Львівській області — БЕЗКОШТОВНО. Збір та консультація по роботі з косаркою безпосередньо під час зустрічі з покупцем

Пересилаємо мотокоси перевізниками по всій Україні: Тернопіль, Рівне, Луцьк, Чернівці, Івано-Франківськ, Дніпро, Київ, Харків, Запоріжжя, Одеса, Вінниця, Житомир та інші.

0