Про НАС


Tools PRO це інтернет-магазин садової техніки; електроінструментів та силової техніки електрозабезпечення. В нас ви також знайдете снігоочисне та будівельне обладнання.

Наш магазин починав свою діяльність з роздрібної торгівлі та лише нещодавно з’явився наш інтернет-магазин. Досвід в торгівлі садово-парковою технікою понад 10 років дозволяє нам зацікавити клієнтів, відповісти на всі питання якомога детальніше та вберегти наших покупців від необдуманих покупок.

Tools PRO — це


Можливість отримати індивідуальну ЗНИЖКУ

Більшее 10 років ДОСВІДУ

100% ОРИГІНАЛьні товари

Доставка великогабаритних та інших товарів

Допомога в налаштуванні техніки та підключенні до мережі


НАША МІСІЯ

Комфорт при покупці та задоволення клієнтів — на це спрямована щоденна праця нашої команди. Ми прагнемо не збільшити кількість асортименту, а насамперед запропонувати якісний товар, перевірений роками. 

Команда Tools PRO це професіонали своєї справи. Швидкість та відповідальність за якісне виконання своєї роботи це те чим ми завойовуємо довіру клієнтів з кожним днем.

Всі товари в нашому інтернет-магазині, зібрані на офіційних заводах виробників і ввезені на територію України легально, мають сертифікати відповідності європейським стандартам.


НАШІ ЗАВДАННЯ

Основне завдання нашого інтернет-магазину Tools PRO — надання клієнтам широкого вибору техніки та обладнання високої якості за доступною ціною з можливістю доставки в найкоротші терміни по всій Україні.

МИ:

Допоможемо вирішити складні завдання

Зробимо підбір товару простим та зрозумілим

Рекомендуємо лише якісний товар

Придбавши техніку в НАС, ви можете не сумніватися в її якості. Увесь товар проходить передпродажну підготовку та контроль якості.

Ми цінуємо кожного Клієнта та шукаємо можливості бути максимально корисними: знижки, акції та адресна доставка товару.  

0